Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o CMS WordPress oraz plugin WooCommerce lub PrestaShop z wykorzystaniem gotowych motywów graficznych; również responsywnych.

WooCommerce to zaawansowane rozwiązanie pozwalające na zbudowanie profesjonalnego, bezpiecznego (certyfikaty SSL) i funkcjonalnego sklepu internetowego. Sam WooCommerce można dodatkowo rozszerzyć o wiele dodatkowych funkcji, między innymi zintegrować sklep z polskimi systemami płatności on-line: PayU lub Przelewy24, które obsługują już płatności mobilne. Wtyczka charakteryzuje się przyjaznym interfejsem a więc jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Dzięki WooCommerce dodawanie nowych produktów, ustawienia kodów rabatowych, wyświetlanie powiązanych produktów czy ustawienia promocyjnych cen na wybrane produkty jest bardzo proste.

PrestaShop jest to bezpłatne oprogramowanie e-commerce umożliwiające szybkie i tanie stworzenie sklepu internetowego.  Obecnie PrestaShop jest jedną z najbardziej popularnych platform do tworzenia sklepów online w Polsce i na świecie. Ponad 250 000 sklepów e-commerce na całym świecie korzysta już z PrestaShop. Platforma oferuje ponad 5000 gotowych modułów rozszerzających standardową funkcjonalność, tysiące gotowych szablonów graficznych a dla najbardziej wymagających klientów daje możliwość tworzenia dedykowanych wtyczek i integracji z innymi systemami. Więcej informacji o platformie PrestaShop.Ponadto

  • Zachęcamy do skorzystania z formularza bezpłatnej wyceny lub bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 500 200 159.
  • Podstawowe informacje dotyczące cen naszych usług znajdziesz w Cenniku.
  • Strona Portfolio to nasze ostatnio zrealizowane projekty.